W jaki sposób skutecznie zabezpieczyć połać przed długotrwałym oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, które w naszej strefie klimatycznej pojawiają się bardzo często? Jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku materiałów jest dachowa membrana zgrzewana PCV. Produkt ten wyróżnia się nie tylko ponadprzeciętną odpornością na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, ale także na działanie wilgoci. Świetnie sprawdza się jako warstwa hydroizolacji. Co istotne – dachowe membrany zgrzewane PCV utrzymane są w jasnej kolorystyce. To zabieg celowy, dzięki któremu promienie słoneczne odbijają się od powierzchni i nie dochodzi do częstego przegrzewania się połaci. Podczas montażu nie trzeba stosować otwartego ognia.

Produkt został zaprojektowany w taki sposób, aby spoiny można było zgrzać ze sobą przy wykorzystaniu gorącego powietrza. Fakt ten ma korzystny wpływ nie tylko na bezpieczeństwo, ale także na szybkość wykonywania prac. Sporą zaletą opisywanego materiału jest też to, że ma on uniwersalne zastosowanie. Bez żadnych obaw można użyć go na pokrycie dachów wielkopowierzchniowych, płaskich, balastowych, zielonych, tarasów i balkonów. Dachowa membrana zgrzewana PCV to nowoczesne, przystępne cenowo oraz sprawdzone rozwiązanie technologiczne, które bez wątpienia zdążyło już udowodnić swoją wysoką wartość użytkową. Jeśli zatem poszukują Państwo doświadczonego wykonawcy, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia, profesjonalizm oraz rzetelność!

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz zapytać o wycenę zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół specjalistów czeka na Ciebie.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721

Przemyśl

Lwowska 11, 37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

sprawdź dojazd

Warszawa

Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

sprawdź dojazd

Mapa Polski

Przemyśl

Lwowska 11

37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

Damans Dak Polska

Dachy płaskie przemysłowe

Warszawa

Karolkowa 30

01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

KRS 0000894896

NIP PL7952563292

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści zajmą się profesjonalnym doradztwem oraz wyceną projektów.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721