Dzięki ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych z technicznego punktu widzenia zadań. W zakresie świadczonych przez nas usług znajduje się m.in. izolacja płaskiego dachu. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy w sposób kompleksowy. Oznacza to, że możemy zrealizować prace związane zarówno z termoizolacją, jak i hydroizolacją. Nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że skuteczne zabezpieczenie połaci przed długotrwałym oddziaływaniem niesprzyjających warunków atmosferycznych to jedna z najważniejszych kwestii, o jaką musi zadbać właściciel nieruchomości. Wyeliminowanie ewentualnych problemów związanych z przeciekaniem wody do wnętrza budynku lub zbyt szybką stratą energii cieplnej niesie ze sobą wiele korzyści – w tym przede wszystkim tych finansowych.

Podczas izolacji dachów płaskich korzystamy z najwyższej jakości materiałów oraz najbardziej sprawdzonych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu gwarantujemy przeprowadzenie robót zgodnie z wytycznymi prawa budowlanego. Dobrze wiemy o tym, że w przypadku izolacji dachów płaskich nie ma miejsca ani na kompromisy, ani na półśrodki. Z tego właśnie powodu do każdego powierzonego nam zlecenia na terenie Polski i niemal całej Europy podchodzimy indywidualnie. Jeśli zatem interesuje Państwa pokrycie dachów wielkopowierzchniowych i nie tylko, to serdecznie zachęcamy do kontaktu i rezerwacji terminów. Nie mamy żadnych wątpliwości, że nasza oferta usługowa wyczerpie oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców!

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz zapytać o wycenę zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół specjalistów czeka na Ciebie.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721

Przemyśl

Lwowska 11, 37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

sprawdź dojazd

Warszawa

Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

sprawdź dojazd

Mapa Polski

Przemyśl

Lwowska 11

37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

Damans Dak Polska

Dachy płaskie przemysłowe

Warszawa

Karolkowa 30

01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

KRS 0000894896

NIP PL7952563292

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści zajmą się profesjonalnym doradztwem oraz wyceną projektów.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721