Podczas prac korzystamy z najnowocześniejszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych. Jednym z nich jest membrana dachowa EPDM. Na tle alternatywnych propozycji produkt ten wyróżnia się bardzo ważnymi z technicznego punktu widzenia zaletami. Chodzi tutaj przede wszystkim o wysoką trwałość mechaniczną, a także o ponadprzeciętną odporność na długotrwałe oddziaływanie niesprzyjających warunków atmosferycznych – w tym m.in. promieniowania słonecznego. Cechy te sprawiają, że membrana dachowa EPDM zachowuje swoje cenne właściwości użytkowe przez długi okres, a właściciel nieruchomości zyskuje pewność, że wszystkie potencjalne problemy dotyczące np. przeciekania wody zostaną skutecznie wyeliminowane.

Materiał ten wytwarza się z kauczuku syntetycznego z domieszkami etylenu, propylenu i monomeru. Dzięki czemu jest on również odporny na kontakt z różnego rodzaju chemikaliami. Montaż membrany dachowej EPDM jest łatwy i przebiega sprawnie. To zatem doskonała propozycja na pokrycie dachów wielkopowierzchniowych, z jakimi można spotkać się m.in. w przypadku hal magazynowych, budynków produkcyjnych czy też centrów handlowych. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawienia się wątpliwości – do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy szczegółowy kosztorys. Na kompleksową realizację prac dekarskich mogą liczyć nie tylko klienci w Polsce, ale także w Niemczech, Belgii, Holandii i na Litwie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy i dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów!

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz zapytać o wycenę zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół specjalistów czeka na Ciebie.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721

Przemyśl

Lwowska 11, 37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

sprawdź dojazd

Warszawa

Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

sprawdź dojazd

Mapa Polski

Przemyśl

Lwowska 11

37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

Damans Dak Polska

Dachy płaskie przemysłowe

Warszawa

Karolkowa 30

01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

KRS 0000894896

NIP PL7952563292

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści zajmą się profesjonalnym doradztwem oraz wyceną projektów.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721