Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotną wartość we współczesnym budownictwie stanowi umiejętne wykorzystanie najnowocześniejszych technologii. Niewątpliwie jednym z najciekawszych dostępnych w branży dekarskiej materiałów jest membrana dachowa TPO. To rodzaj pokrycia zbudowany z termoplastycznego kompozytu o nazwie poliolefin – łączącego w sobie zalety polipropylenu i gumy etylenowo-propylenowej. Dzięki takiej budowie arkusze mogą być łączone ze sobą za pomocą zgrzewania, a nie jak w przypadku wyrobów bitumicznych, przy wykorzystaniu otwartego ognia. Na tym jednak zalety się nie kończą. Położenie wysokiej jakości membrany dachowej TPO to gwarancja idealnej szczelności połaci. Wszystkie problemy związane z ewentualnym przeciekaniem wody zostają całkowicie wyeliminowane.

Na uwagę ze strony klientów zasługują też kwestie związane z bardzo wysoką wytrzymałością opisywanego wyrobu. Chodzi zarówno o odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak i na długotrwałe oddziaływanie wilgoci, wiatru czy też mrozu. Co więcej – jasny kolor membran dachowych TPO sprawia, że promienie słoneczne zostają skutecznie odbite i nie doprowadzają do przegrzewania się połaci. Produkt wymaga ułożenia tylko jednej warstwy. To w zupełności wystarczy, aby zapewnić maksymalne parametry ochronne we wszystkich miejscach narażonych na działanie wilgoci. Niektóre modele są dodatkowo zbrojone siatką poliestrową. Serdecznie zachęcamy do kontaktu już dziś! Swoje usługi kierujemy do klientów z Polski, Niemiec, Holandii, Belgii i Litwy. Pokrycie dachów wielkopowierzchniowych to coś, na czym znamy się doskonale!

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz zapytać o wycenę zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół specjalistów czeka na Ciebie.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721

Przemyśl

Lwowska 11, 37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

sprawdź dojazd

Warszawa

Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

sprawdź dojazd

Mapa Polski

Przemyśl

Lwowska 11

37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

Damans Dak Polska

Dachy płaskie przemysłowe

Warszawa

Karolkowa 30

01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

KRS 0000894896

NIP PL7952563292

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści zajmą się profesjonalnym doradztwem oraz wyceną projektów.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721