Klientów zainteresowanych rzetelną realizacją prac dekarskich serdecznie zachęcamy do zapoznania ze szczegółami naszej oferty usługowej. Wykonujemy ocieplenia dachu płaskiego. Jako doświadczeni specjaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne są obecnie kwestie związane ze skutecznym ograniczeniem strat energii. Kluczem do zrealizowania tego założenia jest odpowiednie przygotowanie połaci. Dzieje się tak dlatego, że nagrzane powietrze, będąc lżejsze od chłodnego, zawsze wędruje ku górze. Jeśli nie napotka ono szczelnej bariery termicznej, zostanie wyprowadzone na zewnątrz budynku. To z kolei przełoży się na odczuwalny wzrost rachunków za ogrzewanie.

Współcześnie ocieplenia dachu płaskiego wykonuje się przy wykorzystaniu różnego rodzaju materiałów. Dużą popularnością wciąż cieszy się wełna mineralna. Nierzadko inwestorzy stawiają również na tzw. płyty warstwowe, które mogą zostać wypełnione zarówno spienionym polistyrenem, jak i pianką typu PIR lub PUR. Jeśli zatem poszukują Państwo kompleksowego wsparcia w tym zakresie, to serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz do zapoznania się ze szczegółami oferty dotyczącej ocieplania dachów płaskich. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, a także realizację prac zgodnie z rygorystycznymi wytycznymi sztuki budowlanej. Pokrycie dachów wielkopowierzchniowych to nasza specjalność! Działamy na terenie całej Polski oraz krajów takich jak Niemcy, Holandia, Belgia i Litwa. Swoje usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i zarządców nieruchomości, którym zależy na właściwej termoizolacji budynku.

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz zapytać o wycenę zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół specjalistów czeka na Ciebie.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721

Przemyśl

Lwowska 11, 37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

sprawdź dojazd

Warszawa

Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

sprawdź dojazd

Mapa Polski

Przemyśl

Lwowska 11

37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

Damans Dak Polska

Dachy płaskie przemysłowe

Warszawa

Karolkowa 30

01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

KRS 0000894896

NIP PL7952563292

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści zajmą się profesjonalnym doradztwem oraz wyceną projektów.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721