Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wyjątkowej oferty usługowej. Jeżeli chodzi o pokrycie dachów wielkopowierzchniowych, to jednym z najważniejszych etapów koniecznych do zrealizowania prac jest poprawne wykonanie hydroizolacji. Jako doświadczeni specjaliści doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednie zabezpieczenie połaci przed niszczącym działaniem wody ma niebagatelny wpływ na trwałość całej konstrukcji. Jednakże, aby hydroizolacja dachu płaskiego rzeczywiście sprostała stawianym jej wymaganiom, trzeba zadbać zarówno o najwyższej jakości materiały, jak i o przeprowadzenie robót zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami sztuki budowlanej. Z technicznego punktu widzenia zabezpieczenie połaci przed wodą opadową, śniegiem oraz wilgocią to skomplikowany i wieloetapowy proces, który za każdym razem wymaga indywidualnego podejścia.

Współcześnie do hydroizolacji dachów płaskich wykorzystuje się takie materiały jak m.in. specjalistyczne membrany, wyroby bitumiczne oraz obróbki blacharskie. Ich umiejętne zastosowanie i rzetelny montaż to kwestie, które sprawiają, że potencjalne ryzyko przedostania się wody do wnętrza budynku zostaje całkowicie wyeliminowane. Jeżeli zatem poszukują Państwo kompleksowego wsparcia w zakresie hydroizolacji dachów płaskich, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu. Zapewniamy szeroko zakrojone doradztwo techniczne dotyczące tego, które z dostępnych rozwiązań technologicznych wybrać oraz dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów. Działamy na terenie Polski, a także Niemiec, Belgii, Holandii i Litwy. Zapraszamy do kontaktu już dziś!

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz zapytać o wycenę zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół specjalistów czeka na Ciebie.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721

Przemyśl

Lwowska 11, 37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

sprawdź dojazd

Warszawa

Karolkowa 30, 01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

sprawdź dojazd

Mapa Polski

Przemyśl

Lwowska 11

37-700 Przemyśl

Polska, Woj. Podkarpackie

Damans Dak Polska

Dachy płaskie przemysłowe

Warszawa

Karolkowa 30

01-207 Warszawa

Polska, Woj. Mazowieckie

KRS 0000894896

NIP PL7952563292

Zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi specjaliści zajmą się profesjonalnym doradztwem oraz wyceną projektów.

info@damansdak.pl

Oddział Przemyśl

+48 532 197 746

Oddział Warszawa

+48 538 621 721